468×60
468×60

Тернопільські поліцейські радять проявляти пильність під час спілкування з незнайомцями, які представляються працівниками банку

bankПонад 83 тисячі гривень втратили двоє мешканців області після спілкування з псевдопрацівниками банку.  Поліцейські встановлюють обставини злочинів та радять громадянам не розголошувати дані своїх банківських карток.

У шахрайську пастку потрапили 31-річний житель Теребовлянської територіальної громади та 60-річна жителька Тернопільського району. Схема, за якою ошукали потерпілих, не нова. Обом зателефонували нібито із фінансових установ  та розповіли про проблеми з банківськими картками. Люди повірили та продиктували аферистам  дані своїх кредитних карток: номер, термін дії і CVV-код. Житель Теребовлянщини ще й повідомив  коди з смс-повідомлень, які надійшли йому  на телефон. Вже після цього чоловік виявив, що з його кредитної картки зникло   46 тисяч гривень. У жительки Тернопільського району шахраї зняли з картки понад 37 тисяч гривень.

За обома фактами розпочато кримінальні провадження за статтю 190 Кримінального кодексу України – шахрайство. Тривають оперативно-розшукові заходи для розкриття злочинів.

Правоохоронці вкотре наголошують: у жодному разі не можна надавати стороннім особам особисті дані банківської картки. Не розголошуйте коди, які надходять вам із банку. Підключіть смс-інформування стосовно операцій з платіжною карткою.  Будь-які банківські операції варто проводити виключно особисто в фінансовій  установі. Про випадки та спроби шахрайства слід відразу повідомляти на лінію 102.

Схожі статті