468×60
468×60

День українського добровольця — символ героїзму та незламності духу

Бійці-добровольці територіального управління Служби судової охорони у Тернопільській області змінили однострій на  камуфляж, та взяли участь в урочистих заходах з нагоди вшанування учасників добровольчих формувань.

Захід за участю органів державної влади, місцевого самоврядування, громадських організацій та силових структур області відбувся у Тернопільському професійному коледжі з посиленою військовою та фізичною підготовкою в місті Збараж.

Хвилиною мовчання присутні вшанували всіх, хто загинув у боротьбі з ворогом, помолилися за їх світлу пам’ять, а також за мир в Україні.

-Сьогодні я дякую кожному учасникові бойових дій з Тернопільщини, добровольцям за те, що вони є і за те, що зробили й продовжують робити для України. Ми обов’язково переможемо! – підкреслив перший заступник голови Тернопільської обласної державної адміністрації Ігор Дем’янчук.

Учні коледжу з посиленою військовою та фізичною підготовкою продемонстрували навички військової підготовки, володіння зброєю та вміння рукопашного бою.

З нагоди Дня українського добровольця співробітники Служби судової охорони були відзначені грамотами, подяками та цінними подарунками. Сержант Служби судової охорони Ігор Довжук  нагороджений медаллю «ЗА СЛУЖБУ УКРАЇНІ».

- Доброволець як ніхто знаєте справжню ціну війни і миру. Як ніхто вмієте дорожити сьогоднішнім днем, усвідомлювати свою відповідальність за майбутнє, за долю прийдешніх поколінь. Він є яскравим прикладом для наслідування, взірцем служіння народу! – відзначив начальник територіального управління полковник Служби Едуард Кольцов.

День українського добровольця —це свято людей, які без вагань стали на захист своєї Батьківщини та боронять рідну землю від ворога.

 

Схожі статті

Залишити коментар

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *