468×60
468×60

Поліція Тернопільщини і далі штрафуватиме порушників карантинного режиму

Тернопіль,Бережани, Чортків, Борщівський, Бучацький, Гусятинський, Монастириський, Теребовлянський, Чортківський та Тернопільський райони віднесені до червоної зони. Про це на брифінгу заявив виконуючий обов`язки голови обласної державної адміністрації Ігор Гайдук. Решта населених пунктів краю належать до помаранчевого рівня небезпеки.

Ситуація в області з Covid19 ускладнюється. Щодня медики області реєструють близько двохсот нових інфікованих. Зростає кількість і летальних випадків серед населення віком від 30 до 49 років і від 49 до 65, – повідомила головна санітарна лікарка в Тернопільській області Оксана Чайчук.

Тернопіль та кілька районних центрів відмовилися виконувати вказівку про закриття закладів освіти й громадського харчування.

На дистанційне навчання у районах «червоної» епідемічної зони перейшло 243 заклади освіти до яких відносяться дошкільні та позашкільні навчальні заклади.

Тут навчання з 7 вересня відбувається онлайн. Проте у самому Тернополі школи та садочки залишилися відкритими.

За порушення карантинних норм у “червоній зоні” 8 вересня по навчальних закладах почали ходити правоохоронці і виписувати протоколи.

- Ми не будемо виловлювати дітей і батьків біля закладів. Але ми побачили вчора, що всі заклади по Тернополю працюють. Ми профілактично пройшли і попередили, що цього робити не можна. Говорили і з керівництвом міськради. Наразі там йдуть дебати. Сьогодні правоохоронці прийшли і склали протоколи на керівників шкіл та дошкільних навчальних закладів, – каже Олександр Богомол, начальник ГУНП в області.

Протоколи про недотримання карантинних заходів склали на очільників 31 школи, та 12 садочків. Мобільні групи продовжують працювати і далі.

Очільник поліції звертається до влади, відповідальної за роботу цих закладів, з розумінням віднестися до встановлених прав та нормативів і закрити садочки та школи. В інакшому випадку поліція і далі складатиме протоколи на порушників. Не оминуть перевірки і торговельні та розважальні заклади. Невиконання карантинних норм може завершитися для порушників і кримінальною відповідальністю.

Якщо батьки приведуть дітей в школу, а вони захворіють COVID 19, то тоді кримінальну відповідальність понесе директор закладу згідно статті 325 ККУ.

Схожі статті

Залишити коментар

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *