468×60
468×60

Від початку року правоохоронці Тернополя зареєстрували 78 заяв про крадіжки велосипедів

velosypedБережи свій велосипед, якщо хочеш на ньому кататися. Таку пораду слід запам’ятати всім велолюбителям, бо ж, незважаючи на тисячі застережень правоохоронців, люди вважають, що саме їх під’їзд найбезпечніший і залишають там транспорт.  А вранці їм дістається хіба перерізаний трос.

За словами оперуповноваженого карного розшуку Тернопільського відділу поліції Богдана Сказінського, крадіжки велосипедів – сезонний злочин.

- Основна проблема та причина викрадення велосипедів – це залишання їх без нагляду в під’їздах, на сушках. Цим користуються зловмисники і їх викрадають.

Двоколісник викрасти набагато легше, ніж авто. А от знайти його важче: він не має реєстрації, мобільніший та легко піддається зміні дизайну. Тому купуючи велосипед, зберігайте документи на нього або запишіть серійний номер з рами. Злодії можуть викрасти дорогий велосипед і в той же день продати його з рук.

- В основному крадіжки велосипедів здійснюються в нічний період. Зловмисники користуються відсутністю людей, перерізають захисний провід і викрадають і реалізовують на ринках. Будьте обережні, не залишайте велосипеди без нагляду, адже саме від цього залежить збереження вашого майна.

Від початку року в Тернопільський відділ поліції надійшло більше сімдесяти восьми заяв щодо крадіжок велосипедів. Проте ця цифра, кажуть правоохоронці, набагато вища, бо не всі власники двоколісників повідомляють про злочин.

Схожі статті