468×60
468×60

Тернопільські правоохоронців піймали квартирного злодія

kradigkaЧерез власну безпечність потерпіла від рук злодія жителька вулиці Київська, що в  обласному центрі. Жінка прийшла додому, але двері на замок не зачинила. І як наслідок – з сумки щез гаманець з трьома тисячами гривень. Про злочин вона одразу повідомила на лінію “102″.

Ще однією жертвою крадія став житель з вулиці Клима Савури. Невідомий, увійшовши в квартиру, забрав п’ятсот гривень та втік.

У ході проведених слідчо-оперативних заходів працівники поліції вийшли на слід підозрюваного. Це – раніше судимий тернополянин. Чоловік неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності за майнові злочини.

В усіх випадках “працював” за однією схемою: обходив багатоповерхівки та намагався знайти відчинені помешкання. Якщо такі траплялися, заходив до середини і забирав усе, що потрапляло в поле зору.

У скоєному чоловік зізнався. Йому інкримінують статтю 185 частини 2 та 3 ККУ. Триває слідство.

Правоохоронці застерігають: завжди зачиняйте двері, навіть якщо покидаєте квартиру чи будинок на кілька хвилин, перевіряйте чи не забули замкнути помешкання, перебуваючи вдома. Не залишайте у коридорі біля дверей гаманці, сумки, мобільні телефони, портмоне. Це все – легка нажива для злодіїв.

Схожі статті