468×60
468×60

Правоохоронці радять подбати про безпеку квартир на свята

Свята – найгарячіший період для небажаних візитів крадіїв. Саме тому, в переддень новорічно-різдвяних свят, варто подбати про захист своєї оселі. Адже зима для зловмисників – гарячий сезон, тому кількість квартирних пограбувань у цю пору суттєво збільшується.

Аби вберегти своє майно – надійним помічником стануть системи сигналізацій поліції охорони. Обладнавши помешкання охоронною сигналізацією, ви матимете змогу перетворити свою оселю на надійну фортецю. Злодії вдаються до різних прийомів, щоб дістатися до бажаного об’єкта. Досвідченому домушнику вистачить кількох хвилин, аби проникнути в квартиру і винести цінні речі. Найчастіше – це гроші, коштовності та техніка. Дверей, що встоять перед злодієм, практично немає.

- Наші підрозділи представлені в усіх районних центрах Тернопільської області, – каже заступник начальника УПО Олексій Дзюра. – Тому управління поліції охорони може надавати послуги охорони в любому куточку нашої області. Ми використовуємо вітчизняне обладнання як охоронної сигналізації, так і протипожежної. Ці системи пройшли всі сертифікаційні випробовування і дозволені для використання. Токаж вони є безпечними та надійними у системі охорони.

Поліцейські охорони радять не забувати й про інші способи збереження свого майна. Перед тим, як залишити помешкання, слід не квапитися і переконатися, що кватирки, вікна і балконні двері надійно зачинені. Залишаючи квартиру на період свят, візьміть із собою документи, що засвідчують особу, готівку та інші найбільш цінні речі.

- Ми встановлюємо датчики руху та розбиття скла, вібродатчики, сповіщувачі відкривання дверей. Досить поширена послуга сьогодні це – терміновий виклик наряду поліції за допомогою тривожної кнопки.

Поліцейські встановлюють “тривожні кнопки” у громадських місцях. Скористатися нею може будь-хто. В разі необхідності потрібно зайти в приміщення на якому є наліпка “Терміновий виклик поліції” і попросити натиснути її.

Поліцейські охорони радять тим, хто вирішив зустрічати свята вдома, відчиняючи двері, бути пильними – не поспішати впускати у дім сторонню людину.

Ще одна актуальна порада – не розповсюджувати через соцмережі інформацію про свої плани щодо поїздки та своє місцеперебування. Покидаючи свої помешкання навіть на незначний період часу, не варто покладатися на долю випадку чи на власне везіння, а варто подбати про безпеку і охорону квартир завчасно.

- Сьогодні центр технічної охорони надає послуги щодо встановлення новітніх систем охорони із використанням GPRS, GSM-технологій, які дозволяють контролювати Вам систему охорони на відстані. Можливе встановлення радіоканальної системи без проведення кабелів, а також встановлення сигналізації на квартирі на короткі проміжки часу від 3 днів до 1 місяця. При цьому технічні працівники за 2 години роботи зможуть обладнати Вашу оселю засобами сигналізації без свердління стін чи перегородок, – каже Олексій Дзюра.

Пам’ятайте, вберегти помешкання від “домушників” можуть якісні замки, добротні подвійні двері та сигналізація. У разі проникнення спрацьовує охоронка і наряд УПО за кілька хвилин приїжджає за вказаною адресою.

Схожі статті