468×60
468×60

Співробітники Тернопільського управління СБУ вшанували учасників бойових дій

У День вшанування учасників бойових дій на території інших держав співробітники Тернопільського управління СБУ традиційно долучилися до урочистостей, віддавши шану співвітчизникам, котрі брали участь у військових конфліктах за межами України.

Офіцери спецслужби взяли участь у мітингу-реквіємі та поклали квіти до підніжжя пам’ятника полеглим воїнам-афганцям у парку Національного відродження, вшанувавши пам’ять загиблих земляків.

В управлінні СБУ відбулась зустріч молодих співробітників із ветеранами, яким доводилося брати участь у збройних конфліктах далеко за межами Батьківщини. Про досвід служби у спецпідрозділі «Каскад» під час Афганської війни розповів юнакам полковник запасу Станіслав Піскун. Також своїми спогадами про збройний конфлікт у Середній Азії поділився полковник запасу Василь Хоритик.

Крім того, в цей пам’ятний день для особового складу управління організували документальну виставку, експозиція якої ознайомила правоохоронців із документами, що розповідають про події збройного протистояння у Афганістані та участь у ньому військовослужбовців із Тернопільської області.

Схожі статті