468×60
468×60

У Тернополі серед білого дня пограбували чоловіка

grabigГаманець та мобільний телефон відкрито викрали у чоловіка невідомі у центрі Тернополя на вулиці Брюкнера близько 12:55.

За словами потерпілого, все трапилося у дворі будинку, де мешкає. В якийсь момент його покликали і він обернувся. Біля нього стояло троє молодих людей ромської національності. Поки один щось розпитував, інший вирвав гаманець та телефон і усі вони втекли.

Менше доби знадобилося правоохоронцям, аби встановити особу злодія. Це – житель Закарпатської області. З ним на момент злочину був один неповнолітній.

У крадіжці чоловік зізнався. Гроші встиг витратити, а телефон поліцейські вилучили. Вирішується питання про обрання міри покарання затриманому.

Його перевіряють на причетність до схожих злочинів, оскільки закарпатець уже судимий за статтею 185 частина 2 - крадіжка, вчинена повторно або за попередньою змовою групою осіб, а на грабіж пішов під час іспитового терміну.

Подія внесена до ЄРДР за статтею 186 частина 2 ККУ – грабіж, поєднаний з насильством, яке не є небезпечним для життя чи здоров’я потерпілого, або з погрозою застосування такого насильства, або вчинений повторно, або за попередньою змовою групою осіб. Триває слідство.

Правоохоронці звертаються до мешканців та гостей міста не розмовляти з незнайомими людьми, не дозволяти особам ромської національності гадати чи знімати пороби. Робіть усе можливе, аби не залишатися з ними один на один. Намагайтеся якомога швидше відірватися від нав’язливих добродіїв та піти геть. Чим менше ви будете з ними спілкуватися, тим менше шансів стати жертвою злодіїв.

Схожі статті