468×60
468×60

Дирекція взуттєвої фабрики періодично порушувала умови трудового договору

317Чотири заяви про порушення умов трудового договору та незаконне зняття коштів надійшли у прокуратуру та відділ поліції Теребовлянщини.

Усі заявниці – працівники взуттєвої фабрики ТОВ “Рекс Шиз Майкер ЛТД”. За словами заступника начальника Теребовлянського відділу поліції Любові Новосад, жінки заявили, що керівники товариства періодично заставляли їх виходити у законний вихідний – по суботах на роботу, але гроші за це не виплачували.

У тих робітників, які не виконували дану вимогу, знімали нараховані кошти у розмірі шістдесяти відсотків.

Розібратися у ситуації та змусити керівників фірми виконувати умови згідно з трудовим договором, люди попросили правоохоронців.

Наразі факти по даній ситуації внесені до єдиного реєстру досудових розслідувань за статтею 173 частина 1 ККУ – грубе порушення угоди про працю службовою особою підприємства, установи, організації незалежно від форми власності, а також окремим громадянином або уповноваженою ними особою шляхом обману чи зловживання довірою або примусом до виконання роботи, не обумовленої угодою.

Санкція статті передбачає штраф до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до п’яти років, або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до двох років. Триває слідство.

Схожі статті