468×60
468×60

Підозрюваного у зґвалтуванні та грабежі пенсіонерки з Тернопільщини арештовано

zlo4ynЗа пограбування та зґвалтування пенсіонерки тернопільські оперативники затримали 40-річного жителя Івано-Франківщини.

Підозрюваному вже обрано міру запобіжного заходу – під час досудового розслідування він знаходитиметься під вартою.

Як розповів начальник управління кримінальної поліції Тернопільщини Степан Яцух, злочин стався у селі Нараїв Бережанського району, що на межі з Івано-Франківщиною. Аби розкрити його, довелося відпрацьовувати населені пункти як нашої, так і сусідньої областей та чимало осіб, що раніше відбували покарання за подібні протиправні діяння, або схильні до їх вчинення.

Злочин викликав неабиякий резонанс серед місцевого населення. Люди розповідають, що боялися ввечері виходити з помешкань, не випускали на вулицю дітей.

Менше, ніж через тиждень оперативно-розшукові заходи дали результат – поліцейським вдалося затримати підозрюваного.

Зі злів потерпілої – 75-річної пенсіонерки та свідчень підозрюваного стала вимальовуватися картина нічної кримінальної події. Зловмисник каже, що напередодні він посварився зі співжителькою і деякий час бродив поза домом. 15 травня опинився в Нараєві. Чомусь саме помешкання пенсіонерки йому приглянулося, бо помітив, що на подвір’ї господарює тільки старенька. Пенсіонерка розповідає, що мешкає разом з чоловіком, проте саме того дня його не було – поїхав до Львова на обстеження.

Проник зловмисник до чужої хати через вікно. Господиня не помітила приходу нічного візитера, а прокинулася тоді, коли почула, що хтось нишпорить в помешканні.

Коли жінка зайшла до кімнати, непроханий гість уже встиг спорожнити пляшку спиртного, тож кинувся до неї, вимагаючи грошей. Перелякана бабуся навіть не встигла оговтатися від шоку, як зловмисник напав. Саме тому потерпіла згодом не змогла описати свого кривдника. Проникнення до житла, а згодом й пограбування не спричинили стільки болю та страждань жінці похилого віку, як насилля.

З чужої хати нападник пішов з краденим мобільним, наручним жіночим годинником, ліхтариком, пляшкою наливки та продуктами. Був переконаний – ніхто й ніколи не довідається про його ганебний вчинок, бо жертва не зможе його навіть впізнати, адже все відбувалося в темряві і свідків злочину не було. Сподівався ґвалтівник і на те, що пенсіонерка соромитиметься заявляти про насилля. Та потерпіла знайшла в собі сили про все розповісти поліцейським.

- Щодо підозрюваного розпочато кримінальне провадження за трьома статтями Кримінального кодексу – незаконне проникнення до житла, відкрите викрадення чужого майна (грабіж) та зґвалтування, – каже Степан Яцух. – Також перевіряємо його на причетність до вчинення інших протиправних діянь.

Схожі статті