468×60
468×60

Жителі Тернопільщини розброються. Проміжні результати місячника добровільної здачі зброї

zbroyaНезаконне зберігання зброї, боєприпасів, вибухівки – це злочин, за який передбачено кримінальну відповідальність. Уникнути неприємностей із Законом можна, здавши зброю до поліції у рамках місячника, який розпочався 1 березня. Жителі Тернопілля користуються цим правом.

Проміжні результати весняного місячника добровільної здачі зброї підбили в Головному управлінні Національної поліції в області. За тиждень, відколи розпочалася акція, жителі області здали правоохоронцям 47 одиниць зброї. Краяни роззброїлися на 22 одиниці нарізної мисливської зброї, 11 – мисливської гладкоствольної, 2 – холодної та 12 – інших видів.

Своїм правом добровільно здати незареєстровану зброю і таким чином уникнути відповідальності за її незаконне зберігання скористався 32-річний житель Заліщицького району. Він прийшов до районного відділення поліції із мисливською нарізною гвинтівкою. За словами чоловіка, зброю знайшов в урочищі.

Поліцейські наголошують: зберігаючи незареєстровану зброю, ви не тільки порушуєте Закон, а й наражаєте на небезпеку себе та свої рідних.
З питань здачі, придбання чи реєстрації зброї та спецзасобів, звертайтеся у підрозділи дозвільної системи національної поліції за місцем проживання.

Детальнішу інформацію можна отримати за номерами телефонів у Тернополі (код 0352) 27-13-11 та 27-13-96.

Схожі статті