468×60
468×60

На Тернопільщині старшого інспектора поліції взяли за вимагання та отримання тисячі гривень неправомірної вигоди

groshiСпівробітники управління внутрішньої безпеки спільно з працівниками СБУ Тернопільщини за вимагання та отримання неправомірної вигоди затримали старшого лейтенанта поліції.

Хабар правоохоронець взяв за непритягнення до адміністративної відповідальності працівника кур’єрської служби.

Адмінпротокол щодо торгового посередника був складений за порушення правил дорожнього руху. Поліцейський пообіцяв останньому не притягувати його до відповідальності, але свою послугу оцінив у тисячу гривень. За грошима приїхав на територію кур’єрського підприємства на службовому автомобілі. У салоні авто й відбувалася передача коштів. Проте у процес втрутилися співробітники внутрішньої безпеки та СБУ.

Старшого лейтенанта поліції затримали в порядку ст. 208 КПК України та помістили до ізолятора тимчасового тримання. Вирішується питання щодо повідомлення йому підозри у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України.

До слова, недобросовісне ставлення до своїх службових обов’язків поліцейський демонстрував уже тривалий час, тож питання звільнення його з поліції було актуальним. Своїм протиправним вчинком старший інспектор пришвидшив цей процес, до ж того з кримінальними наслідками.

За останній тиждень з лав тернопільської поліції звільнили за недобросовісне виконання службових обов’язків ще чотирьох співробітників управління превентивної діяльності.

Схожі статті