468×60
468×60

Розслідування провадження щодо директора ВПУ триває

1Правоохоронці продовжують вивчати деталі справи, яка стосується керівника одного з тернопільських училищ. Дана історія набула чималого розголосу як серед журналістів, так і серед громадських організацій.

Правоохоронці обіцяють довести справу до логічного завершення та покарати винних.

Відповідно до доручення тимчасово виконуючого обов’язки начальника обласного управління поліції Олександра Богомола, деталі провадження передали на розгляд з міського відділу поліції в Головне управління.

На сьогодні, розповідає Сергій Осадця, заступник начальника слідчого управління, опитано уже 35 студентів училища та 30 викладачів. Діти підтверджують деталі, оприлюднені в засобах масової інформації, тоді як викладачі давати будь-які покази проти директора відмовляються. Вони стверджують, що в їхньому навчальному закладі все чудово.

Слідчі працюють у трьох напрямках:
- перевіряють господарську діяльність ВПУ, а зокрема, чи дійсно діти працювали на господарстві директора та на одному з аграрних підприємств Заліщицького району;
- відпрацьовують інформацію щодо вилучення керівником та викладачами у студентів приватних речей, а саме мобільних телефонів та з’ясовують, чи вимагали за їхнє повернення винагороду;
- відстежують поліцейські і корупційні схеми училища (комендант гуртожитку – рідна сестра директора).

Правоохоронці звертаються до учнів, їхніх батьків та викладачів допомогти у розслідуванні – підтвердити чи спростувати інформацію, чи дійсно директор змушував та навчав дітей тет-а-тет, як і що говорити правоохоронцям. Будь-яка інформація допоможе в справі.

8 лютого кадрова комісія департаменту освіти і науки Тернопільської ОДА винесла рішення про звільнення директора ВПУ  із займаної посади, 9 лютого він перестав бути керівником навчального закладу.

Нагадаємо, наприкінці січня в соціальних мережах з’явилося відео на якому видно, як двоє учнів одного з місцевих училищ стоять на колінах перед однокурсниками. За словами хлопців, у такий спосіб директор ВПУ вирішив покарати їх за паління цигарок.

Схожі статті

-1 коментарі

  1. Лис

    А методиста з виховної роботи навчально-методичного центру профтехосвіти пана Петровського, який мав би за таке виховання відповідати, з подачі Барни-Крупи мають завтра на сесії обласної ради призначити директором інституту післядипломної педагогічної освіти. То може “каплунівські” методи виховання поширяться і на всі інші заклади освіти області?

Comments are closed.