468×60
468×60

Не дочекавшись взаємності від дівчини, кременецький підприємець-залицяльник вирішив відімстити її коханому

biykaІнцидент стався в одному з барів Кременця. У закладі в різних компаніях відпочивали місцевий 49-річний бізнесмен і співробітник відділу поліції, який на той час був поза службою.

Зі слів правоохоронця, він прийшов на зустріч з колишніми однокласниками.

Очевидці розповідають, що бійку розпочав підприємець. Останній спочатку став ображати молодого чоловіка, відтак накинувся на нього і почав душити. З метою самозахисту старший лейтенант поліції відштовхнув нападника і той, не втримавшись на ногах, упав. З травмами обоє учасників конфлікту звернулися до медиків.

Співробітники Кременецького відділу поліції за заявами і підприємця, і свого колеги розпочали кримінальні провадження. Уже вдалося з’ясувати, що причиною агресивного поводження підприємця стали його залицяння до однієї зі своїх працівниць. Дівчина ж зустрічається з 28-річним поліцейським.

Під час перебування в барі роботодавець наполегливо писав смс-повідомлення кременчанці, запрошуючи її на побачення, але та була категоричною. Тоді розлючений кавалер, добряче хильнувши, вирішив зігнати злість на її коханому. Увірвавшись в кабінку, де молодий чоловік відпочивав разом з колишніми однокласниками, накинувся на нього.

Про запальний характер кремененчанина знають усі. Чотири роки тому він, добиваючись взаємності ще однієї жінки, обстріляв її автомобіль з пневматичної зброї. За скоєне був притягнутий до відповідальності.

Правоохоронці наразі з’ясовують подробиці інциденту, проводиться службова перевірка.

Схожі статті