468×60
468×60

Заступник начальника ГУНП в області Руслан Балик: «Поліцейські Тернопілля до забезпечення громадського порядку у період Новорічно-Різдвяних свят готові»

balykЗа тим, аби зимові святкування на Тернопіллі відбувалися безпечно та без порушень громадського порядку, стежитимуть більше півтисячі правоохоронців.

Особливо поліцейські пильнуватимуть у місцях, де проходитимуть масові гуляння, дитячі свята та Богослужіння.

- Всього до забезпечення публічної безпеки та порядку громадян під час святкувань на території області буде залучено 550 співробітників поліції, – повідомив заступник начальника Головного управління Національної поліції в Тернопільській області Руслан Балик, – із них 251 нестиме службу біля головних ялинок. В складі слідчо-оперативних груп в Новорічну ніч працюватимуть 170 працівників поліції.

Скорочення кількості особового складу у зв’язку з проведенням реорганізації відомства не відіб’ється на безпеці краян, переконанні в Головному Управління Національної поліції в області.

- З метою забезпечення належного правопорядку, недопущення та попередження злочинності в Новорічну ніч, для патрулювання вулиць обласного центру додатково залучать співробітників роти поліції особливого призначення та спецбатальйону «Тернопіль», – каже Руслан Балик. – Максимальна кількість поліцейських буде залучена до охорони громадського порядку в місцях, де тривають релігійні конфлікти, аби не допустити загострення ситуації на свята.

Подбають поліцейські й про безпеку на дорогах області. Як повідомив Руслан Балик, у святкові дні патрулювати автошляхи будуть 60 співробітників відділу забезпечення безпеки дорожнього руху.

Також поліцейські вживають заходів щодо протидії незаконній реалізації піротехнічних засобів та незаконній порубці лісових насаджень в передноворічний період.

- В цілому підрозділи Національної Поліції в Тернопільській області до забезпечення громадського порядку у період Новорічно-Різдвяних свят готові, – запевнив заступник начальника ГУНП в Тернопільській області. – Разом з тим закликаю громадян святкувати безпечно і відповідально, не наражаючи на небезпеку ні себе, ні оточуючих.

Схожі статті