468×60
468×60

Двом спробам проникнення завадили працівники поліції охорони

kradigkaСімейний конфлікт між татом і сином у Тернополі припинили працівники обласного Управління поліції охорони.

Сварки в родині трапляються часто, оскільки батько полюбляє заглядати у чарку. У п’ятницю, 18 грудня, перебуваючи в захмелілому стані, чоловік нагадав синові про старі образи та про своє майно, яке залишилося в гаражі.

Аби воно не дісталося синові, пішов забирати. Проте всередину потрапити не зміг, бо замки на дверях були змінені й стояла сигналізація. Це не зупинило 54-річного чоловіка. Він почав зрізати колодки та ламати замки.

Миттєве спрацювання сигналізації передало сигнал «тривога» на пульт централізованого спостереження Управління поліції охорони в Тернопільській області. За три хвилини група реагування вже була на місці події.

Ще одній спробі проникнути до господарського приміщення завадили працівники поліції охорони. 18 грудня близько 21:00 20-річний юнак намагався залізти до підвального приміщення житлового будинку в обласному центрі. Проте планам злодія перешкодили жителі будинку, які почули гуркіт та зателефонували на лінію «102».

Приїхавши на місце виклику, поліцейські охорони застали юнака, який намагався проникнути до підвального приміщення. Зловмисника доставили до Тернопільського відділу поліції для з’ясування усіх обставин події.

Схожі статті