468×60
468×60

На Тернопільщині невдоволені пайовики заважали руху транспорту

dtpОбмеженням руху транспорту вирішили виразити своє невдоволення через роботу забудівника понад півсотні пайовиків. Протестуючі заважали руху автомобілів поблизу аеропорту в селі Смиківці Тернопільського району.

Повідомлення про обмеження руху транспорту надійшло близько 10 години ранку 17 грудня до Тернопільського відділення поліції. На місце події виїхали правоохоронці.

Поліцейські з’ясували, що нерегульованим пішохідним переходом постійно рухається група людей і не пропускає транспортні засоби. Протестуючі – пайовики однієї із тернопільських будівельних організацій. У такий спосіб люди висловили своє незадоволення роботою забудовника, який неналежно виконував свої зобов’язання, та хотіли привернути увагу громадськості й влади для допомоги у вирішенні їхнього питання.

На місці події працівники поліції забезпечили охорону громадського порядку та поспілкувалися з учасниками заходу щодо недопущення блокування дорожнього руху. Невдовзі ініціативна група протестувальників поїхала вирішувати своє питання в апеляційному суді, а решта людей розійшлися. Рух транспорту було відновлено.

Дану подію внесено в журналу єдиного обліку про вчинені кримінальні правопорушення та інші події.

Схожі статті