468×60
468×60

Поліцейські Тернопільщини ведуть боротьбу з незаконною реалізацією алкоголю та сурогату

alkogolЗ метою недопущення та виявлення фактів виготовлення та реалізації спиртосумішей, алкогольних напоїв домашнього виготовлення, продажу алкогольних напоїв у торгівельній мережі населених пунктів неповнолітнім та у нічний час, а також на виконання доручення Головного управління Національної поліції України в Тернопільській області в період з 7 по 11 грудня проводили оперативно-профілактичні заходи.

За цей час працівники превентивної діяльності територіальних підрозділів ГУНП перевірили понад півсотні об’єктів, з них 400 торгівельної мережі та 131 приватних домоволодінь. За даними відпрацювань 14 фактів зареєстровано до журналу єдиного обліку, складено 44 протоколи про адміністративні правопорушення, передбачені КУпАП.

Найбільше фактів незаконної реалізації спиртного задокументовано в обласному центрі. Співробітники Тернопільського відділу поліції встановили випадки порушення заборони реалізовувати спиртне у нічний час. Зокрема, не гребують заробітками продавці магазинів «Коровай», що на проспекті Степана Бандери, «Львів» на вулиці Львівській. «Продукти», що на Князя Острозького, павільйон «Поляна» на вулиці Лесі Українки, крамниця «Христя» на вулиці Протасевича, «Сатурн» на вулиці Леся Курбаса. А в торговому закладі «Продукти», що на вулиці Богдана Хмельницького правоохоронці припинили та задокументували факт продажу алкоголю неповнолітньому. Складено адміністративний протокол в порядку ч. 2 ст.156 КУпАП.

Непоодинокі факти реалізації фальсифікованого алкоголю. На це правоохоронцям вказують самі тернополяни. Зокрема, спілкуючись з жителями мікрорайону Бам, поліцейським стало відомо про продаж неліцензійного алкоголю в деяких торгових павільйонах на ринку, що на вулиці 15 Квітня. Дані факти зареєстровано в ЄО. Проводиться перевірка.

Скаржаться тернополяни і на недобросовісних сусідів, котрі х квартир приторговують алкоголем власного виробництва. Зокрема, такий випадок задокументовано в одній з багатоповерхівок на вулиці Київській.

Факти реалізації спиртосумішей або алкоголю домашнього виробництва задокументовано на Збаражчині, Кременеччині, Монастирищині та в інших районах.

Відпрацювання триватимуть й надалі.

Схожі статті