468×60
468×60

Заміські будинки стають об’єктом злочинних зазіхань

kradigka2Хвиля крадіжок приватного майна прокотилася селами Тернопільського району. Злодії побували в новобудовах, дачних будинках і нежилих господарствах.

Втрат більш як на 16 тисяч гривень зазнало подружжя із села Ігровиця. Невідомі вночі обікрали їхній новозбудований будинок. До середини злодії проникли шляхом віджиму металопластикового вікна.

Крадії повиносили з будинку алюмінієві радіатори опалювання, усі електроінструменти та навіть матеріали для оздоблювальних робіт.

Побували непрохані візитери і на дачі 32-ріної тернополянки у селі Смиківці. До будинку крадії пролізли також через вікно. З собою прихопили газовий котел вартістю понад 10 тисяч гривень.

Ще одну крадіжку зафіксували працівники міліції у селі Довжанка. Там з будинку, в якому тимчасово ніхто не проживає, злодії вночі винесли чимало цінного майна. Потерпілі оцінили збитки на суму понад 18 тисяч гривень.

Працівники міліції вживають заходи для розкриття даних злочинів. Правоохоронці звертаються до краян подбати про надійний захист свого майна. Не залишайте ваші помешкання, навіть ті, в яких тимчасово не проживаєте, без нагляду, попросіть сусідів дивитися за приміщенням, встановіть надійні замки чи сучасну сигналізацію.

Пам’ятайте, що навіть у новозбудованих помешканнях, де ще тривають ремонті роботи, злодії знайдуть чим поживитися. Відтак не залишайте без нагляду інструменти та будь-яке інше дороговартісне майно.

Якщо є можливість, користуйтеся послугами Державної служби охорони. Це убереже ваше помешкання від проникнення небажаних «гостей».

Схожі статті