468×60
468×60

Змінили прізвище – поміняйте й закордонний паспорт

pasportПісля зміни імені чи прізвища потрібно обміняти не лише паспорт громадянина України, а й паспорт громадянина України для виїзду за кордон.

Відповідно до вимог постанови Кабміну № 152, останній через місяць після зміни персональних даних визнається недійсним, а відтак перетнути кордон з таким документом стане неможливо, – про це повідомили в Управлінні міграційної служби Тернопільської області.

Не пізніше, ніж через місяць після зміни прізвища, імені чи по-батькові слід звернутися до центру надання адмінпослуг або підрозділу міграційної служби за місцем реєстрації із заявою про обмін паспорта громадянина України для внесення нових персональних даних.

Отримуючи від вас документи на обмін «внутрішнього» паспорта, працівники міграційної служби запитають про наявність закордонного і, якщо такий є, попередять, що через місяць він стане недійсним.

Подати заяву на оформлення нового закордонного паспорта можна відразу після отримання паспорта громадянина України зі зміненими персональними даними. Якщо цього не зробити, через місяць міграційники визнають старий документ недійсним, про що поінформують прикордонників і, відповідно, з таким паспортом перетнути кордон стане неможливо.

Схожі статті