468×60
468×60

Працівники ДСО пропонують батькам здійснювати GPS- нагляд за дітьми

1Безпека дітей – основне бажання кожного з батьків. Аби знати, де малеча знаходиться під час ігор на вулиці, державна служба охорони пропонує GPS- трекер.

Це індивідуальна система супутникового стеження, яка визначає місцезнаходження дитини у будь-якій точці, як в даний момент, так і в ретроспективі.

- Відправивши дитину на навчання, ви спокійно можете йти на роботу чи займатись домашніми справами. За допомогою комп’ютера ви зможете відстежувати їх маршрут зі школи – додому. До того ж, батькам надається можливість самим встановити маршрут пересування дитини. При виході за дозволені межі, на комп’ютері відображатиметься червоний сигнал, який вказуватиме на місцезнаходження дитини.

Окрім цього, дитина, в момент відчуття загрози, зможе натиснути кнопку термінового виклику міліції. Після сигналу до дитини приїде озброєний наряд групи затримання Управління Державної служби охорони, – розповів начальник Управління ДСО при УМВС України в Тернопільській області Олег Іващенко.

Застосовувати даний прилад можна і для власної безпеки, при догляді за старшими людьми, за інвалідами та особами, які потребують опіки. Можливо використовувати супутниковий моніторинг для визначення місцезнаходження сумок, багажу, цінних речей тощо.

Схожі статті

Залишити коментар

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *