468×60
468×60

На Тернопільщині під час незаконного видобутку корисних копалин обірвалося життя дитини та пенсіонера

zemlyaПідліток і пенсіонер загинули 28 липня під час видобутку піску в несанкціонованих місцях. Нещастя із неповнолітнім сталося на Бучаччині, а життя літнього чоловіка обірвалося на Чортківщині.

У вівторок, 28 липня, 17-річний підліток трагічно загинув поблизу піщаного кар’єру в селі Бобулинці Бучацького район. Відомо, що до місця трагедії він приїхав із двома товаришами, дорослих поблизу не було. Загиблий видобував пісок, а двоє інших вантажили його на причеп мотоблоку. У якийсь момент нестабільна порода осунулася й хлопець опинився в смертельній пастці. Друзі негайно кинулися дзвонити рідним. Але ні дорослі, ні швидка не змогли врятувати хлопця.

Інформацію про подію міліціонери внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 1 статті 115 ККУ. Слідство у справі смерті дитини ще триває.

Того ж дня схожа трагедія сталася і на Чортківщині. Там під час несанкціонованого видобутку піску на 69-річного пенсіонера впала півторатонна кам’яна глиба. У старенького не було жодних шансів вижити. Його тіло виявив онук, якого занепокоїла тривала відсутність дідуся.

Як не прикро, але подібні трагічні випадки з великою ймовірністю траплятимуться й надалі. Попри адміністративну та кримінальну відповідальність за незаконну розробку надр, люди займаються цим, щоб зекономити чи заробити, а натомість втрачають життя.

Перебувати у діючих, закинутих чи несанкціонованих кар’єрах це вже неабияка небезпека, – застерігають правоохоронці, – не кажучи вже про незаконну розробку надр. Біда в таких місцях може трапитися будь-якої миті.

Схожі статті