468×60
468×60

Правоохоронці Тернопільщини посилюють боротьбу з незаконним виробництвом та обігом алкоголю

alkoholНа Тернопіллі, як і загалом по Україні, набули поширення факти організації підпільних цехів з виготовлення алкоголю. Відтак в обласному управлінні міліції прийняли рішення щодо посилення роботи з виявлення такої незаконної діяльності та недопущення потрапляння сурогату на ринок.

Спиртова та лікеро-горілчана галузі є одними з важливих для економіки та безпеки країни, адже формують значну частину державного бюджету за рахунок надходжень акцизного податку з виготовленої продукції.

Тіньовий обіг підакцизних товарів в свою чергу підриває основи ринкової економіки та економіку країни в цілому, сприяє розквіту кримінальних угруповань, створює конкуренцію товарам, які вироблені на легально діючих підприємствах.

На Тернопільщині правоохоронці цього року вже припинили діяльність підпільних цехів у Бережанському, Заліщицькому, Козівському, Чортківському та Тернопільському районах. Кримінальні провадження по цих фактах вже направленні до суду. Однак, ця робота потребує подальшої активізації.

Зважаючи на ситуацію, що склалася, впродовж липня-серпня в області міліціонери проведуть практичні заходи з протидії кримінальним правопорушенням у сфері обігу спирту та лікеро-горілчаної продукції.

Схожі статті