468×60
468×60

Аби потрапити до чужого житла, крадій представився волонтером

1Невідомий зловмисник у Тернополі, збираючи кошти для хворих дітей правоохоронців, викрав у пенсіонера його заощадження.

За цим фактом тернопільські міліціонери розпочали кримінальне провадження з правовою кваліфікацією частини 1 статті 185 Кримінального Кодексу України – крадіжка.

За словами потерпілого, у дворі багатоповерхівки на вулиці Чалдаєва до нього підійшов незнайомець, який розповів, що збирає кошти на лікування для дітей із сімей правоохоронців.

Відтак молодик попросив, аби чоловік впустив його в під’їзд. Старенький виконав прохання волонтера й відчинив кодовий замок. До середини увійшли разом, молодший піднявся на верхній поверх, старший пішов до власної квартири.

Вже за декілька хвилин у двері пенсіонера постукав той самий волонтер. Старенький вирішив дати кілька гривень на добру справу й впустив візитера до квартири.

На очах у гостя він дістав зі сховку дістав заощадження, витягнув 50 гривень й віддав їх незнайомцеві. Молодик подякував за щедрість й попросив літнього чоловіка ще склянку води.

Пенсіонер відлучився на кухню, а коли повернувся, незнайомця вже не було. Зникли й 1700 гривень, які господар необачно залишив на столі в кімнаті.

Міліціонери з’ясували, що потерпілий не єдиний, хто відчинив того дня зловмисникові двері. Побував він у ще одній квартирі в тому ж під’їзді, однак там господарі не захотіли пожертвувати кошти незнайомцеві.

Пенсіонер описав лиходія, як чоловіка 31-34 років, зростом 165-170 см, худорлявого, темноволосого.

Міліціонери просять тернополян бути обачними й не впускати до житла незнайомців, особливо тих, хто під різними приводами збирає кошти.

Якщо ж ви хочете пожертвувати гроші на добру справу, перевірте  у волонтера документи, які б посвідчували його особу та надавали дозвіл на таку діяльність. Упевнившись у їх наявності, попросіть візитерів зачекати на сходовій клітці, допоки ви винесете гроші.

Схожі статті