468×60
468×60

За наруги над могилами та розбій житель Тернопільщини опинився під вартою

kradigkaДопоки суд розглядав кримінальне провадження, розпочате за фактами крадіжок щодо жителя Шумська, останній, незважаючи на те, що мав зобов’язання залишатися під домашнім арештом, продовжував скоювати злочини.

Міліціонери підозрюють зловмисника у вчиненні розбійного нападу на пенсіонерку та у трьох фактах осквернення могил. Усе це він вчинив на одному із кладовищ обласного центру.

Як розповів начальник слідчого відділення тернопільської міської міліції Дмитро Пастернак, до правоохоронців звернулася жителька обласного центру і повідомила, що під час перебування на кладовищі на неї напали. Пенсіонерку невідомий вдарив каменем по голові і пограбував. Матеріальних цінностей у потерпілої не було, тому зловмисник забрав лише мобільний.

Міліціонери з’ясували – до пограбування тернополянки причетний двадцятирічний житель Шумська. Чоловік вдався до протиправного заради наживи. Обшукавши жертву, знайшов лише мобільний. Він його забрав, щоб перекинути з одного рахунку на інший гроші. Але їх не було і він розтрощив телефон.

Під час досудового розслідування встановили, що грабіжник не нехтував й цвинтарним металом. З пам’ятників зривав елементи оздоблення, виготовлені з кольорових металів, на вогні нівечив їх до невпізнання і здавав на брухт. Загалом задокументовано три таких факти.

- Підозрюваного арештовано. Йому оголошено підозру щодо вчинення кримінальних правопорушень, передбачених частиною третьою статті 297 та частиною першою статті 187 Кримінального кодексу України, – резюмував Дмитро Пастернак. – Проводиться досудове розслідування.

Схожі статті