468×60
468×60

Більше 600 порушень автоперевізниками виявили державтоінспектори від початку місяця

1Комплекс профілактичних заходів “Автобус – 2015″ наближається до завершення.

Впродовж місяця працівники державтоінспекції Тернопільщини перевіряли транспорт, безпеку при перевезенні пасажирів та дотримання законодавства перевізниками.

За словами Василя Барановського, інспектора сектору кадрового забезпечення та профілактичної роботи УДАІ, за цей період автоінспектори виявили більше шестиста порушень як по Тернополю, так і на міжміських маршрутах. Двоє водіїв перевозили пасажирів, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння. Державтоінспектори стверджують, що на низькому рівні і транспортна дисципліна водіїв.

- Водії маршрутних транспортних засобів порушують правила дорожнього руху, а саме, вимоги правил зупинки і стоянки. Виявили ми транспортний засіб, який перевозив пасажирів понад встановлену норму. Окрім цього даний транспортний засіб не пройшов обов’язковий технічний контроль. Також водії автобусів здійснюють висадку та посадку пасажирів поза межами посадкових майданчиків.

Окремі водії перед виходом в рейс забувають про ретельне прибирання автобуса.

Відносно порушників правоохоронці склали адміністративні протоколи, а міру покарання визначатиме суд. Державтоінспектори звертаються до пасажирів не бути байдужими й відстоювати свої права на безпеку та комфорт, а також звертати увагу на стан транспорту, в якому вони збираються їхати.

Нагадаємо, що з 1 по 30 червня на території України триває операція “Автобус-2015″.

Схожі статті