468×60
468×60

Послуги цілодобового супутникового спостереження пропонує водіям Державна служба охорони

1Один із найпоширеніших видів злочинів сьогодні – крадіжки з автомобілів.

З машин викрадається практично все, що потрапляє в поле зору зловмисника – демонтуються магнітоли, акумулятори, залишені або забуті в автомобілі сумки, барсетки, портмоне, мобільні телефони та інші речі.

Від початку року на території Тернопільської області викрадено 34 автомобіля, в місті – 22. Частина цих злочинів уже розкрита. Не тішить кількістю і викрадення із автівок. За 5 місяців в обласному центрі правоохоронці зареєстрували 75 крадіжок з транспорту. За гарячими слідами вдалося розкрити лише 10% таких злочинів.

Автокрадії сканують радіоуправління сигналізації, вимикають її, вибивають скло або виважують двері, а потім беруть все цінне або ж і сам транспорт.

Злочинці «полюють» на автівки, які припарковані біля супермаркетів, ресторанів і там, де немає відеоспостереження. Викрадають транспорт як вдень, так і вночі.

Один із простих, але перевірених засобів, який зможе захистити від викрадення автомобіля або крадіжки з авто – послуга GPS. Державна служба охорони пропонує комплексне вирішення систем охорони автотранспорту та вантажоперевезень, а це дає змогу спостерігати за рухомими об’єктами з використанням технологій супутникової навігації GPS, мережі GSM-900/1800 та радіозв’язку по всій території України та поза її межами.

Технічні можливості системи можна використовувати як на транспортних засобах великих підприємств, так і на приватних авто. Власники матимуть нагоду ефективно контролювати та координувати переміщення транспортних засобів і розраховувати на невідкладну допомогу в критичних ситуаціях.

ДСО пропонує такі послуги:

- централізоване спостереження за транспортом у режимі реального часу;

- визначення місцезнаходження автотранспортного засобу на території України з точністю до 10 м;

- перевірка історії маршрутів транспортних засобів, підрахунок швидкості руху та довжини пройденого шляху;

- підключення до будь-яких автомобільних систем виведення на пульт інформації про роботу, стан і цілісність транспортного засобу;

- дистанційне блокування систем автомобіля в разі його викрадення;

- мобільне озброєне реагування на спрацювання систем сигналізації.

Фахівці технічної служби ДСО встановлять у Вашому автомобілі системи охоронної і тривожної сигналізації, протиугінні пристрої та обладнання супутникової навігації GPS. Монтаж, налагодження й підключення до пульту централізованого спостереження здійснюються впродовж 1-2 діб, залежно від обраного типу обладнання.

Охорона забезпечується шляхом пультового спостереження за пересуванням об’єкта в реальному часі й станом засобів охоронної та тривожної сигналізації, встановлених у автомобілі. У критичних ситуаціях водій може скористатися дистанційною тривожною «кнопкою» для виклику груп реагування ДСО і ДПС. У разі потреби можуть бути дистанційно заблоковані системи трансмісії та запалювання транспортного засобу.

При надходженні тривожного сигналу на пульт централізованого спостереження оператор повідомляє про це власника авто і спрямовує до об’єкта охорони найближчу з груп затримання ДСО, що чергують у цій зоні, а за потреби – і групи реагування та патрулі ДПС, які здійснюють переслідування та блокування транспортного засобу, забезпечують виявлення, переслідування та затримання злочинців. Результати виїзду повідомляються до чергової частини підрозділу ДСО та власникові автомобіля.

Схожі статті