468×60
468×60

Крадіжку інкримінують правоохоронці мешканцю Бучацького району

kradigkyКрадіжку інкримінують мешканцю Бучацького району. Чоловік зізнався у серії майнових злочинів, які він скоїв на території району.

Заява про крадіжку з фермерського господарства району надійшла в Бучацький райвідділ міліції. З території саду невідомі викрали водяну помпу та комплектуючі до неї.

Ще одне повідомлення про злочин надійшло від приватного підприємця. Останній заявив, що невідома особа, зламавши віконну раму, проникла в ремонтну майстерню, розташовану на території колишньої “сільгосптехніки” Бучача. З приміщення викрали вісім автомобільних радіаторів, електрокомпресор, дві електродрелі та дві болгарки, а також електрозварювальний апарат.

Про зникнення котла опалювання повідомила мешканка села Звенигород. Жінка заявила, що до приміщення її нежилого новозбудованого будинку влізли невідомі. До середини вони потрапили, зламавши дерев’яне вікно. Розмір завданих збитків – майже 22 тисячі гривень.

Проведеними слідчо-оперативними заходами правоохоронці з’ясували, що до крадіжок причетний безробітний житель району, 1971 року народження. Раніше проблем із законом у чоловіка не було. У злочинах він зізнався, крадене реалізовував за безцінь. Перевіряють бучаччанина на причетність до схожих крадіжок. Наразі він перебуває в слідчому ізоляторі.

Схожі статті