468×60
468×60

Любовні стосунки завершилися побиттям та насиллям та позбавленням волі

zgvaltuvДо чергової частини Тернопільського міського відділу внутрішніх справ повідомлення надійшло від 52-річного тернополянина.

Чоловік благав міліціонерів розшукати його доньку – жінка зникла майже добу тому, і всі зусилля рідних спробувати її знайти були марними.

Міліціонерам батько також повідомив, що найімовірніше його доньку насильно утримують в квартирі однієї з багатоповерхівок на вулиці Липовій.

- Виїхавши за вказаною адресою, в квартирі ми виявили молоду жінку, – розповідає начальник тернопільської міської міліції Петро Гукалюк. – Було зрозуміло, що потерпілу били. Згодом це підтвердили медики – у неї діагностували закриту черепно-мозкову травму, струс головного мозку, перелом нижньої щелепи, забої грудей, живота, рук та ніг. Зі слів жертви, зловмисник ще й зґвалтував її. Підтвердженя цьому чекаємо від медичних експертів.

За підозрою у вчиненні протиправного правоохоронці затримали, а згодом отримали санкцію на арешт 29-річного жителя обласного центру.

За словами потерпілої, зі своїм катом вона познайомилася декілька місяців тому. Перше враження – чоловік достойний, а головне вмів красиво залицятися – квіти, дарунки, зізнання.

Проте думку змінив випадок, коли, побачивши в її мобільному смс-повідомлення від колишнього чоловіка, кавалер головою наніс їй удар в лоб. Жінка припинила зустрічі. Та залицяльник був настирливий. В хід спочатку пішли слова про кохання, обіцянки, що таке більше не повториться, годинні вистоювання під балконом квартири, а далі  – погрози розправою, натяки на викрадення дитини. Він вихвалявся, що має в правоохоронних органах зв’язки і йому за це нічого не буде.

Недільного ранку кавалер під під’їздом просив про зустріч – обіцяв познайомити з батьком. Зі свідчень тернополянки, вона вирішила раз і назавжди покласти край цим відносинам і сподівалася, що саме батько надоумить свого сина. З цим наміром й погодилася піти на зустріч. Щойно жінка переступила поріг, як почула, що знайомство відміняється – батько п’яний і спить. А далі – побої, позбавлення волі і можливості зв’язатися з рідними, насилля.

Чоловік забув у кімнаті, де утримував жінку, свій ноутбук. Молодиця написала повідомлення подрузі. Це й врятувало її.

Сьогодні підозрюваний перебуває під арештом. Кримінальні провадження щодо нього відкрито за частиною другою статті 146 – незаконне позбавлення волі людини, що супроводжувалося заподіянням йому фізичних страждань, частиною першою статті 152 – зґвалтування та частиною другою статті 186 – габіж, поєднаний з насильством. Проте слідчі не виключають, що на лаву підсудних підозрюваний сяде ще з більшим переліком обвинувачень. Проводиться досудове розслідування.

Схожі статті