468×60
468×60

Начальник тернопільської міліції проінспектував роботу підлеглих у зоні АТО

Перевірити хід будівництва фортифікаційних споруд на сході нашої держави поїхали керівники області разом з очільником міліції краю. У ході робочої поїздки вони побували на Луганщині – у Попасній, на її крайніх рубежах та у Золотому. Саме там тернопільські будівельні компанії зводять фортифікаційні споруди. Генеральні підрядники – три тернопільських компанії та близько десяти допоміжних.

За словами голови облдержадміністрації Степана Барни, в районі Попасної мають звести чотири захисних споруди. Три із них 11 червня вже здали. Будівництво останньої затягується через періодичні обстріли бойовиками. Очільник краю стверджує, що фортифікаційні споруди якісні, зроблені відповідно до норм Міноборони і врятують не одне життя.

- Ми спорудили 16,5 кілометрів “Тернопільської стіни”, яка недозволить терористам просуватися вглиб нашої країни. Ми зробили таке вперше і перші на всі області, показуючи приклад для інших міст держави, – каже Степан Барна.

Керівники держустанов Тернопільської області перевірили не лише будівництво фортифікаційних споруд, але й роботу правоохоронців в зоні проведення антитерористичної операції, а саме в Попасній та Лисичанську.

Начальник обласного управління міліції Олександр Богомол каже, що роботою усіх задоволений. Фортифікаційні споруди фактично закінчені. Під постійною охороною перебувають як будівельники, так і саме будівництво.

- Зведений загін міліції в Попасній виконує усі завдання, покладені центром антитерористичних операції, – стверджує керівник міліції.

Олександр Богомол каже, що наші правоохоронці зарекомендували себе на сході, як хороші виконавці та бійці. Він стверджує, що нарікань зі сторони керівників внутрішніх справ Луганщини немає. Кількох тернопільських міліціонерів відзначив і Міністр МВС за належне виконання роботи в зоні АТО.

Схожі статті