468×60
468×60

Олександр Богомол квартир у міської влади не просив

1На одному із сайтів Тернополя з’явилася інформація про те, що начебто керівник обласної міліції Олександр Богомол сказав неправду. Мова йде про виділення квартир правоохоронцям у Тернополі.

На прес-конференції журналісти запитали очільника міліції, чи не пов’язаний арешт заступника міського голови Володимира Камінського з тим, що міська рада не надала квартир для правоохоронців.

Для тих, хто не розуміється у житловому законодавстві пояснюємо: у 2012 році з одним із забудівників обласне управління міліції уклало інвестиційний договір на будівництво житлового комплексу на вулиці Злуки.

Земля, на якій планувалася забудова, належить обласному управлінню внутрішніх справ. Відповідно до домовленостей, міліція передала інвестору землю, а натомість отримає 12% метрів квадратних від збудованого житла. Це – приблизно 30 квартир. Їх розподілять серед працівників міліції, які стоять на відомчій черзі.

Будівництво будинку розбите на три етапи. Перший будинок вже введений в експлуатацію 13 січня 2015 року. Забудовник передав правоохоронцям дві однокімнатних квартири.

Згідно чинного законодавства міська рада повинна видати на це житло ордери. Саме із цим клопотанням звернувся до міського голови Олександр Богомол.

Стаття 58. Ордер на жиле приміщення

“На підставі рішення про надання жилого приміщення в будинку державного або громадського житлового фонду виконавчий комітет районної, міської, районної в місті, селищної, сільської Ради народних депутатів видає громадянинові ордер, який є єдиною підставою для вселення в надане жиле приміщення. Ордер може бути видано лише на вільне жиле приміщення”.

Отже, інформація на сайті є перекрученою та не відповідає дійсності. Олександр Богомол не просив у міста жодних квартир. Він звертався з клопотанням для отримання ордерів на житло, яке належить УМВСУ в Тернопільській області.

Схожі статті

-1 коментарі

  1. моряк папай

    То хай міська рада оприлюднить: кому за каденцію СВОБОДИ безкоштовно роздали квартири. Чи це теж державна таємниця (як при попенредніх мерах)?
    Саме це питання буде задаватися всім представникам СВОБОДИ на наступних виборах на всіх зустрічах з виборцями. Послухаємо їх версії.

Comments are closed.