468×60
468×60

Наркопритон в Тернополі знешкодили оперативники обласного управління внутрішніх справ

narkotaПідпільну протиправну діяльність у квартирі організував 40-річний тернополянин.

Як розповів начальник відділу боротьби з незаконним обігом наркотиків УМВСУ в Тернопільській області Володимир Строїч, чоловік вже відбував покарання за крадіжки та наркозлочини, однак знову розпочав незаконний бізнес вже у власному помешкані.

Ділок обладнав нарколабораторію та за допомогою необхідного приладдя виготовляв з макової соломки опій. Готову небезпечну речовину наркозалежні особи могли спробувати в помешканні наркобізнесмена. Клієнтів до нього приходило чимало.

Продовжувати свою незаконну діяльність наркоділку завадили міліціонери.

З квартири правоохоронці вилучили знаряддя для виготовлення наркотиків, макову соломку та шприци з готовим опієм. Усі предмети та речовини направили на дослідження до обласного науково-дослідного експертно-криміналістичного центру.

Чоловіка затримали згідно ст. 208 КПК України. Проти організатора злочинної діяльності відкрито кримінальне провадження за ч.2. статті 317 Кримінального кодексу України – організація або утримання місць для незаконного вживання, виробництва чи виготовлення наркотичних засобів. Триває слідство.

Схожі статті