468×60
468×60

На Кременеччині хулігани побили правоохоронців

vbyvstvoПогрозу або насильство щодо працівника правоохоронного органу інкримінують трьом мешканцям Кременця, які 27 квітня, ввечері побили міліціонерів при виконанні службових обов’язків.

За словами начальника Кременецького райвідділу міліції Володимира Галевича, міліціонери у складі слідчо-оперативної групи, повертаючись з виклику, помітили трьох чоловіків, які розпивали алкоголь на зупинці громадського транспорту.

Один із правоохоронців підійшов до порушників та зробив їм зауваження. Це обурило кременчанина й він ногою вдарив правоохоронця в живіт. На допомогу колезі підбігли співробітники райвідділу. Під час бійки хулігани вдарили ще одного міліціонера.

Правопорушників доставили у райвідділ міліції для з’ясування обставин.
Хуліганами виявилися батько та двоє його синів.

Інформація про дану подію внесена у Єдиний реєстр досудових розслідувань з правовою кваліфікацією частини 1 статті 345 Кримінального кодексу України – погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу.

Ступінь тілесних ушкоджень правоохоронців встановлять у ході судово-медичної експертизи.

Схожі статті

-1 коментарі

  1. ганна

    якщо 1х вс1х трьох не посадять в тюрму. то н1 один првоохоронець н1коли не буде нас захищати. бо вони сам1 не захищен1 н1 державою. н1 законом. народ повинен знати, як себе вести, а не почувати себе рознузданими, котрим дозволено все без розбору.

Comments are closed.