468×60
468×60

30 квітня правоохоронці переходять на посилений режим несення служби

Більше 1300 осіб охоронятиме спокій мешканців міста та області під час травневих свят. За словами заступника начальника – начальника міліції громадської безпеки  обласного управління міліції Руслана Балика, до громадського порядку залучатимуть правоохоронців, бійців батальйону “Тернопіль”, військовослужбовців Національної гвардії, громадськість.

З 30 квітня міліціонери переходять на посилений варіант несення служби. Щоночі близько ста п’ятидесяти правоохоронців забезпечуватимуть правопорядок в обласному центрі. Це без врахування працівників державтоінспекції та державної служби охорони, – каже Руслан Балик.

- Сьогодні місто патрулює майже 70 міліціонерів. На свята ми кількість нарядів збільшуємо. Цими силами ми перекриваємо лише 70-80% міста. Причина – частина працівників в зоні проведення антитерористичної операції, ще частина їде для охорони громадського порядку до Одеси.

Руслан Балик сподівається, що 8-9 травня провокацій та сутичок не буде. Немає наразі заявок і на проведення мітингів та громадських зібрань на 1-2 травня. Проте правоохоронці готові до роботи та реагуватимуть на будь-які повідомлення.

У День пам’яті та примирення, а також з нагоди 70-ї річниці перемоги над нацизмом, працівники міліції стежитимуть за правопорядком.

Заступник начальника звертається до мешканців краю бути обачними, не залишати оселі без нагляду, зачиняти вікна та двері. Особливу увагу просить звертати на невідомі предмети та пакунки. У разі виявлення таких повідомляти на лінію “102″.

Схожі статті