468×60
468×60

Взявши участь у псевдоакції, жителька Тернопільщини втратила понад 34 тисячі гривень

telБільш, як 34 тисячі гривень перевела мешканка Шумського району на рахунок шахраїв. Жінка повірила смс-повідомленню про виграний в акції автомобіль.

Потерпіла пригадує, що у «щасливому» повідомленні були номери телефонів, куди потрібно звернутися за детальною інформацією. Жінка зателефонувала.

На іншому кінці проводу співрозмовниця представилися співробітницею автомобільної компанії і детально розповіла про умови акції.

Жінці запропонували обрати приз: автомобіль або 190 тисяч гривень. Шумчанка спокусилася на гроші. Щоб їх отримати, їй необхідно було перерахувати певну суму на банківський рахунок «компанії». Кошти, начебто, призначалися для сплати податку на додану вартість.

Потерпіла перерахувала 34 тисячі гривень, але виграшу не дочекалася – телефони компанії були заблоковані. За допомогою жінка звернулася до правоохоронців.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за статтею 190 Кримінального кодексу України – шахрайство. Міліціонери розшукують зловмисників.

Правоохоронці вже неодноразовоастерігали від такого виду шахрайства, але жителі області продовжують потрапляти у тенета аферистів.

Не слід бути надто довірливими. Ким би не представлялися невідомі – мобільними операторами, правоохоронцями, працівниками банку чи інших держустанов, слід переконатися у достовірності інформації. У всіх сумнівних ситуаціях проявляйте пильність та здоровий глузд.

Схожі статті