468×60
468×60

В Тернопільській області СБУ викрила посадовців, які перешкоджали реалізації мобілізаційного плану

armiya2Правоохоронці встановили, що одне із аграрних підприємств Гусятинського району протягом 2014 та 2015 років не виконувало зведені наряди на поставку автомобільної техніки для потреб Збройних Сил України.

Посадовці не передали військовому комісаріату транспортні засоби, які перебували на балансі організації, порушивши положення ст. 21 Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію».

За матеріалами СБУ органами міліції до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 114-1 КК України (перешкоджання законній діяльності Збройних Сил України та інших військових формувань в особливий період).

Кримінальний кодекс України передбачає покарання за вчинення даного злочину у вигляді позбавленням волі на строк від п’яти до восьми років.

Нагадуємо, що впродовж 2015 року Тернопільським УСБУ було викрито ще три аналогічні випадки ігнорування вимог Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію» посадовцями місцевих підприємств. Кожен із виявлених фактів протиправної діяльності перевіряють органи внутрішніх справ у рамках окремих кримінальні проваджень.

Управління СБУ в Тернопільській області спільно з підрозділами МВС та прокуратури і надалі вживатимуть заходи реагування на всі випадки порушення законодавства у сфері забезпечення обороноздатності України.

Сектор взаємодії зі ЗМІ та громадськістю УСБУ в Тернопільській області

Схожі статті