468×60
468×60

Спільні проблеми легше вирішувати разом

1Сьогодні, 6 квітня, заступник начальника обласного управління міліції Олег Ляхович та керівники Тернопільського райвідділу внутрішніх справ зустрілися з трудовим колективом ПАТ “Тернопільська Птахофабрика”, що у селі Великі Гаї.

Із завдань, які сьогодні стоять перед правоохоронцями області, розпочав свою зустріч із працівниками підприємства Олег Ляхович. Він розповів присутнім про зміни, які відбуваються у міліцейському відомстві, поінформував про розкриття ряду резонансних злочинів.

Акцентував увагу на різновидах шахрайств, від яких найчастіше потерпають мешканці області, а також дав поради, як від них вберегтися. Проблема шахрайств сьогодні дуже актуальна. Деякі із присутніх зізналися, що теж потрапляли у шахрайські пастки, а все через надмірну довірливість.

Працівники підприємства адресували заступнику начальника обласного управління міліції чимало запитань. Зокрема, цікавилися, як несуть службу тернопільські правоохоронці в зоні АТО, з якими проблемами стикаються. Олег Ляхович подякував керівництву та працівникам акціонерного товариства за посильну допомогу, яку вони неодноразово надавали нашим бійцям під час поїздки у зону бойових дій.

Під час зустрічі присутні дискутували ще на багато різним тем: про роботу дільничного інспектора, охорону громадського порядку на території птахофабрики, тощо. Присутні домовилися й надалі проводити подібні зустрічі.

– Переконаний, що тільки під час спілкування з людьми можна якнайкраще зрозуміти їхні проблеми та турботи, а ще – це унікальна можливість дізнатися, що ж люди думають про міліцію, – відзначив Олег Ляхович.

Схожі статті