468×60
468×60

Опинився під вартою за обіцянку уникнути мобілізації

armiyaСлідчі обласного управління внутрішніх справ розслідують кримінальне провадження, розпочате щодо 30-річного уродженця Російської Федерації, за прийняття пропозиції та отримання неправомірної вигоди для себе чи третьої особи за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави.

Нагадаємо, чоловіка затримали співробітники управління Служби безпеки України під час отримання ним тридцяти тисяч гривень. Гроші зловмисник взяв від тернополянина, обіцяючи останньому посприяти в ухиленні від мобілізації.

Як повідомив перший заступник начальника УМВС України в області Казимир Попіль, підозрюваний декілька разів зустрічався з тернополянином – то для обговорення деталей справи, то, аби взяти чотири тисячі завдатку. Під час передачі основної суми грошей – тридцяти тисяч, зловмисника затримали співробітники управління СБУ.

Чоловік раніше мав проблеми із законом і на даний час має непогашену судимість, тому правоохоронці наполягали на взяття його під ваварту. Зловмисник народився в Російській Федерації, прописаний в Сумах, хоча проживав в Києві, Тернополі та Вишнівцях Збаразького району. Суд обрав арешт.
Триває досудове розслідування.

Схожі статті