468×60
468×60

На Тернопільщині відбулася „Динаміада-2015”

1Змагання чемпіонату Тернопільської обласної організації ФСТ „ Динамо” України з легкоатлетичного кросу за програмою змагань „Динаміада-2015” відбулися 1 квітня на набережній Тернопільського ставу біля спортивної бази «Динамо».

До програми змагань входив біг на дистанції 1000 метрів серед чоловіків і жінок та біг на дистанції 3000 і 5000 метрів серед чоловіків.

У змаганнях взяли участь 50 учасників з 11 команд колективів фізичної культури правоохоронних органів.

Переможцем загальнокомандного заліку змагань стала команда УМВС України в Тернопільській області, друге та третє місця посіли команди Управління ДСО при УМВСУ в Тернопільській області та військової частини 3002 НГУ.

Переможцями у особистому заліку стали :
- Надія Онишкевич( КФК ТМВ, дистанція 1000 метрів);
- Сергій Марчук ( КФК УМВСУ, дистанція 1000 метрів);
- Михайло Климко( КФК в/ч 3002 НГУ, дистанція 3000 метрів);
- Руслан Даньків ( КФК УДСО, дистанція 5000 метрів).

Переможці та призери змагань нагороджені кубками, дипломами та грамотами обласної організації „ Динамо”.