468×60
468×60

Начальник УДСБЕЗ провів особистий прийом громадян

5Прийом громадян з питань незаконного функціонування на території області гральних закладів провів начальник управління Державної служби боротьби з економічною злочинністю Василь Мокрицький.

Впродовж двох днів до керівника УДСБЕЗ зверталися мешканці краю не лише з питань незаконного грального бізнесу.

Людей цікавили земельні питання, виробництво та реалізація фальсифікованих алкогольних напоїв, а також боротьба з незаконним видобутком корисних копалин тощо.

Під час прийому один із мешканців обласного центру повідомив про місце розташування та діяльності у Тернополі обєктів, де можуть проводитись азартні ігри. Це стосувалося мережі державних лотерей, де на думку заявника, здійснюється заборонена Законом букмекерська діяльність, а не державні лотереї.

Повідомили люди й про діяльність одного інтернет клубу в якому надається можливість доступу до азартних ігор за допомогою мережі Інтернет. Дану інформацію правоохоронці перевірять. У разі її підтвердження, організатори азартних ігор понесуть відповідальність згідно чинного законодавства.

Правоохоронці вкотре закликають жителів області повідомляти про місця розташування та діяльність гральних закладів, у тому числі інтерактивних клубів і букмекерських контор за телефоном 102.

Схожі статті