468×60
468×60

Навчити дітей правил безпеки закликають правоохоронці

dityУ середу, 25 березня, невідомий обікрав помешкання 38-річної мешканки обласного центру. Непроханого гостя у квартиру впустив 8-річний син потерпілої.

Незнайомий чоловік підійшов до хлопчика біля під’їзду багатоповерхівки та попросив відчинити кодовий замок на дверях.

Дитина погодилася допомогти, а той, дякуючи, запитав, як його звати. Довідавшись ім’я та прізвище дитини, чоловік повідомив, що знайомий з його мамою і уточнив, чи є вдома хтось з родичів. Почувши заперечну відповідь, незнайомець сказав хлопчику, що мати залишила для нього записку.

Разом піднялися до квартири. Чоловік сам зайшов до вітальні та оглянув усе довкола. У серванті злодій помітив готівку й золоті вироби. Аби спровадити дитину з кімнати, попросив склянку води. Поки хлопчик ходив по воду, гість викрав усі цінні речі з шафи та непомітно вийшов з помешкання.

Дитина зателефонувала матері. Жінка зрозуміла, що в її квартирі побував злодій, звернулася за допомогою до міліції. Крадія розшукують.

Правоохоронці просять батьків розповісти дітям про елементарні правила безпеки. Не слід повідомляти незнайомим людям про себе, про свою родину, називати адресу проживання. Заборонити неповнолітнім виносити з квартири будь-які речі на прохання чужих. Привчити дітей не відчиняти двері невідомим людям та не впускати їх до помешкання.

Схожі статті