468×60
468×60

Для початку доброї справи потрібна тільки іскра – бійці батальйону «Тернопіль» подякували жителям Лисичанська

1Нагорода волонтеру за його працю – щира подяка і вдячність людей. Бійці батальйону міліції спеціального призначення «Тернопіль» вже неодноразово дякували мешканцям Тернопільщини за надання необхідної допомоги. Однак там, на Сході, тернопільські бійці теж не обділені увагою.

Як розповів помічник командира батальйону з матеріального забезпечення Дмитро Гайтко, у Лисичанську бійці зустріли справжніх патріотів, чуйних людей.

Підприємці, вчителі та звичайні городяни приєдналися до волонтерського руху та активно допомагають нашим бійцям.

Вже декілька місяців ТзОВ «Торговий Дім Кирилова» забезпечує тернопільських правоохоронців найнеобхіднішим з продуктів харчування – хлібом. Власник підприємства Павло Кирилов з перших днів дислокації батальйону в місті розпочав свою волонтерську компанію. Різні хлібопекарські вироби щодня отримують тернопільські правоохоронці. З нагоди дня народження котрогось з бійців пекарі випікають у подарунок великий святковий торт, даруючи імениннику часточку родинного затишку і тепла.

Не перестають дивувати своєю наполегливістю та непосильною працею й активісти громадського об’єднання «Лисичанськ. Громада».

Засновник цієї організації – Родіон Романишин, який перший започаткував волонтерський рух у Лисичанську. Як тільки добровільні загони бійців зайшли на територію міста, чоловік покинув роботу задля допомоги військовим. На подвір’ї власного помешкання він влаштував польову кухню, аби кожного дня готувати воїнам теплу домашню їжу.

Для початку доброї справи потрібна тільки іскра – вже незабаром до благодійника приєдналися інші небайдужі городяни. Так утворилася благодійна організація. Завдяки її діяльності і батальйон «Тернопіль» з перших днів дислокації був забезпечений необхідними продуктами харчування – овочами, крупами, консервацією.

Взимку Родіон Романишин разом з іншими добровільними помічниками приносили бійцям необхідні теплі речі.

Вчитель спеціалізованої школи №8 міста Лисичанськ Віра Усцова не тільки сама займається доброчинністю,а й навчає творити добро своїх учнів. Вчитель української мови в російській школі. Вона зуміла виховати справжніх українських патріотів. Тернопільські спецпризначенці неодноразово відвідували навчальний заклад. Для бійців діти влаштовували святкування з нагоди Дня міліції, запрошували на різні творчі заходи, присвячені воїнам, які перебувають в АТО.

«Від усіх бійців спеціального батальйону міліції хочу висловити подяку за ту підтримку, яку надають нам ці люди, усім, хто вкладає в цю благородну справу частину своєї душі. Щира підтримка дуже необхідна воїнам. – зазначив Дмитро Гайтко.

Схожі статті