468×60
468×60

Сувенірними купюрами розраховуються шахраї на Тернопільщині, купуючи автомобілі

groshi1Без автівок та грошей залишилося два автовласника з Тернопільщини. Мешканці Кременця та Теребовлі стали жертвами шахраїв. Схема, за якою ошукали потерпілих, схожа.

Чоловіки через Інтернет продавали автомобілі. Покупці на транспортні засоби знайшлися швидко. Домовилися про зустріч.

До продавців приїхала компанія із трьох осіб – двоє чоловіків та жінка. Оглянувши транспортні засоби, потенційні покупці захотіли придбати автівки.

Розрахуватися за товар запропонували на місці. Під час перерахунку грошей зловмисники всіляко відволікали увагу продавців. У цей момент їм вдалося підмінити справжні купюри на сувенірні.

Те, що стали жертвами обману, власники автівок розуміли лише вдома, коли перераховували гроші. Серед усіх купюр лише одна виявилася справжньою, на решті був надпис – «сувенір». За допомогою потерпілі звернулися до працівників міліції.

За даними фактами відкрито кримінальні провадження. Дії підозрюваних кваліфіковані за частиною 1 статті 190 ККУ – шахрайство. Міліціонери розшукують зловмисників.

За свідченнями потерпілих, підозрюваним на вигляд 30 років. Середньої статури. Один із чоловіків зростом 190 см, інший – 175 см.

Правоохоронці звертаються до краян бути пильними та не довіряти незнайомим людям. Пам’ятайте, шахраї – добрі психологи і розраховують на вашу довірливість. Вони діють швидко та намагаються всіляко відволікти увагу, щоб заволодіти вашими грошима.

У будь-якому випадку при здійсненні операцій з грошима ніколи не поспішайте та будьте уважними.

Якщо ж з вами сталася подібна неприємність, не зволікайте та телефонуйте до працівників міліції.

Схожі статті