468×60
468×60

Правоохоронці викрили в отриманні неправомірної вигоди оперативника

groshi1Викриття злочинних та корупційних діянь серед правоохоронців – одне із головних завдань міліцейського підрозділу внутрішньої безпеки.

Співробітники цієї служби виявляють «нечистих на руку» міліціонерів та притягують їх до відповідальності згідно з чинним законодавством.

Сьогодні, 18 лютого, співробітники відділу внутрішньої безпеки ДВБ МВС України в Тернопільській області спільно з оперативниками обласного управління СБУ взяли «на гарячому» під час отримання неправомірної вигоди оперативного працівника одного з підрозділів внутрішніх справ області.

Оперативник вимагав та отримав винагороду за не притягнення до кримінальної відповідальності.

Відомості про даний факт слідчі Тернопільської обласної прокуратури внесли до єдиного реєстру досудових розслідувань. Дії підозрюваного кваліфікують за частиною 3 статті 368 Кримінального кодексу України – прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою.

Досудове розслідування проводять слідчі прокуратури.

Працівники відділу внутрішньої безпеки ДВБ МВС України в Тернопільській області звертаються до жителів області, якщо ви маєте інформацію щодо зловживань чи порушень закону працівниками міліції, звертайтеся до відділу внутрішньої безпеки, який знаходиться за адресою: м.Тернопіль, вулиця Валова, 11.

Схожі статті