468×60
468×60

Шахрая, який обдурював людей, збираючи завдатки за вікна та двері, викрили тернопільські міліціонери

1Щонайменше десятьох жителів Кременеччини обдурив на кілька десятків тисяч гривень 21-річний гастролер із Рівненської області.

Чоловік обіцяв людям встановити пластикові вікна та двері, брав завдаток і зникав. Міліціонери шахрая розшукали, а краян, які могли потерпіти від його дій, просять негайно повідомити про це.

Потенційним клієнтам зловмисник представлявся працівником фірми, яка спеціалізується на встановленні металопластикових вікон і дверей.

Як з’ясували кременецькі правоохоронці, підприємство виявилося фіктивним, а спритник, хоч і зареєстрований, як приватний підприємець, жодних відрахувань до державної казни не здійснював.

З тих, хто спокусився на пропозицію поміняти дерев’яні вікна на металопластикові, він брав чималенький завдаток, видавав квитанцію й обіцяв за два-три тижні привезти й встановити металопластикові конструкції.

Однак ні самого продавця-консультанта, ні обіцяних вікон люди так і не дочекалися. Відтак, до Кременецького райвідділу міліції почали надходити заяви від ошуканих краян, які віддали шахраєві хто тисячу, а хто й вісім тисяч гривень.

- Наразі нам відомо про десять таких фактів, однак маємо підозру, що потерпілих може бути більше, – повідомив начальник Кеременецького райвідділу міліції Володимир Галевич. – Громадян, які могли стати жертвами цього шахрая, просимо звертатися за телефонами у Кременці: (код 03546) 2-22-45, 2-19-36.

Одну зі своїх жертв – 80-річну пенсіонерку, він посеред зими взагалі залишив із наскрізною діркою в стіні. Взявши у неї завдаток, він зняв стару віконну раму й пообіцяв за декілька годин повернутися із сучасним склопакетом. Але жінка його так і не дочекалася.

Пройдисвітові міліціонери інкримінують частину 2 статті 190 Кримінального кодексу України – шахрайство, вчинене повторно, або за попередньою змовою групою осіб, або таке, що завдало значної шкоди потерпілому. Триває досудове розслідування.

Схожі статті