468×60
468×60

Користаючись безпечністю водіїв, злодії «чистять» автівки

avtoПовідомлення про крадіжки з автомобілів все частіше надходять до правоохоронців. За словами міліціонерів, з салонів машин зловмисники забирають усе цінне, що безпечні власники залишають всередині.

Нещодавно від крадіїв потерпів 27-річний тернополянин. Чоловік залишив свою автівку поблизу місця роботи, а коли ввечері повернувся, то помітив, що зникла сумка, а разом з нею ноутбук, документи та чимала сума грошей. Потерпілий звернувся до правоохоронців.

Схожа неприємність спіткала й 38-річного тернополянина. Приїхавши ввечері до магазину, чоловік залишив в машині сумку з документами, нетбуком і мобільним телефоном. Злодії викрали з салону усі речі потерпілого.

Міліціонери встановили, що до автівок злодії проникали шляхом сканування сигналізації. Тому одна із основних порад правоохоронців – не залишайте в салоні гаманці, сумки, мобільні телефони, дорогих речей.

Пам’ятайте, що увагу злодіїв привертає все, що лежить в салоні машини. Якщо річ не має особливої цінності, ви можете поплатитися, як мінімум, розбитим склом. Тому обов’язково забирайте з собою усі речі.

На парковках біля торгівельних центрів залишайте автомобіль в місцях, які знаходяться в межах фіксації відеокамер. Паркуйте автомашину там, де переконані у її безпеці, а також є освітлення та охорона.

Ніколи не залишайте свій автомобіль відкритим, навіть якщо ви вийшли на хвилинку.
Якщо ж неприємність спіткала вас, негайно телефонуйте до міліції за номером 102.

Схожі статті