468×60
468×60

12 років за ґратами проведе ґвалтівник малолітньої дівчинки

112 років за ґратами – таким став судовий вирок для 30-річного мешканця Збаразького району.

Окрім нього на лаві підсудних опинилася й мати потерпілої дівчинки. Саме вона змушувала неповнолітню доньку вступати у статевий зв’язок з дорослим чоловіком. Покаранням для горе-матері стало 11 років в’язниці.

Цей резонансний злочин наприкінці 2013 року сколихнув усю Тернопільщину. Жахлива правда про знущання над дитиною виявили тернопільські міліціонери, які втрутилися у неординарну ситуацію. Відтак, за зґвалтування 12-річної дівчинки був затриманий неодноразово судимий 30-річний чоловік.

В ході досудового розслідування встановлено, що підсудного в дім привела мати потерпілої, як нареченого для старшої 19-річної доньки. Згодом жінка поклала до нього в ліжко молодшу доньку. Насильство над дівчинкою тривало майже рік, за відмову лягати в ліжко зі співжителем старшої сестри, била її та погрожувала вигнати з дому.

Нещодавно крапку у цій історії поставив суд. 30-річного чоловіка визнали винним у вчиненні злочину, передбаченого частиною 4 статті 152 ККУ (зґвалтування малолітньої), призначивши йому покарання у вигляді позбавлення волі на 12 років.

Щодо матері потерпілої, то під час розслідування з’явилися нові деталі у справі. Зокрема, було доведено причетність жінки до вчинення злочинів, передбачених наступними статтями Кримінального кодексу: 152 (згвалування), 166 (злісне невиконання обов`язків по догляду за дитиною), 185(крадіжка), 383 (завідомо неправдиве повідомлення про вчинення злочину). За сукупністю злочинів її засуджено до 11 років неволі.

Апеляційний суд залишив вирок суду першої інстанції без змін.

Схожі статті