468×60
468×60

Іван Крисак подякував активістам Кременеччини за свідому громадянську позицію

1Виконувач обов’язків голови Тернопільської облдержадміністарції Іван Крисак 26 січня за круглим столом зустрівся із активістами Кременецького майдану та представниками правоохоронних органів. Під час зустрічі громадські активісти окреслили перелік невирішених проблем, пов’язаних із боротьбою з корупцією.

Відтак, піднімали питання про незавершену люстрацію в Кременці, зокрема, звільнення з посад прокурора Кременецького району та начальника РУ УМВС; контроль громадських активістів; розкадання земель, які виділяють бійцям АТО. Іван Крисак запропонував організувати регулярні наради, під час яких будуть вивчати дані питання та розглядати шляхи їх вирішення.

«Ми вдячні громадським активістам за їхню свідому позицію та участь у боротьбі за зміни. Разом ми зможемо подолати існуючу систему. Тож нам необхідно налагоджувати тісну співпрацю з громадськими організаціями, – зауважив виконувач обовязків голови ТОДА. – Пропоную організовувати подібні наради щотижня. Під час них ми детально розглянемо підняті сьогодні питання. Боротьба з агресором та боротьба з корупцією – два головних завдання на даний час, які ми розвязуємо першочергово».

Ситуацію щодо вирішення піднятих питань контролюють правоохоронні органи, запевнив виконувач обовязків начальника УМВС в Тернопільській області Олександр Богомол.

«Ми продовжуватимемо перевірки щодо порушених справ. Я гарантую, що громада матиме доступ для ознайомлення з їх ходом. Розслідування буде проведено об’єктивно. Також ми прослідкуємо, щоб громадських активістів не переслідували а вони мали усі можливості для котролю ситуації на своїй території».

прес-служба ТОДА

Схожі статті