468×60
468×60

Факт розтрати бюджетних коштів, виділених на будівництво дитячого майданчика,виявили тернопільські міліціонери

groshiФакт зловживання бюджетними коштами задокументували співробітники сектору боротьби з економічною злочинністю Монастириського райвідділу внутрішніх справ.

Причетними до розтрати п’ятнадцяти тисяч гривень виявилися посадові особи Коропецької селищної ради та приватний підприємець, який мав виконати роботи з облаштування дитячого майданчика.

- Тривогу забили активісти селища, – розповів начальник Монастириського райвідділу міліції Андрій Гожій. – Люди довго оббивали пороги районної влади, аби нарешті збудувати на території дитячого садка відпочинкову зону для малечі. Коли гроші були виділені, всі з нетерпінням стали чекати на будівництво.

Та наприкінці минулого року стало відомо, що акти виконаних робіт уже підписані, бюджетні гроші перераховані на рахунок приватного підприємця.

Питанням, де дитячий майданчик, зацікавилися оперативники районної міліції.

Як з’ясувалося, каже Андрій Гожій, посадові особи Коропецької селищної ради вступили у злочинну змову з приватним підприємцем, який мав бути виконавцем робіт, і привласнили п’ятнадцять тисяч гривень.

За фактом привласнення, розтрати чи заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем (частина друга статті 191 ККУ) порушено кримінальне провадження.

Карається таке злодіяння обмеженням волі або ув’язненням на термін до п’яти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на термін до трьох років.

Схожі статті