468×60
468×60

Бути обережними закликають тернопільські міліціонери, торгуючи в інтернет-мережі

1Придбати чи продати товар, давши оголошення на сайтах безкоштовних оголошень, просто і вигідно, але не завжди безпечно.

Повідомлення про продаж зимових коліс до автомобіля на сайті безкоштовних оголошень «OLX» розмістила 26-річна тернополянка. Через деякий час їй зателефонували на мобільний телефон. У ході розмови співрозмовник вивідав у жінки конфіденційну інформацію – реквізити банківського карткового розрахунку і як наслідок – з її рахунку зняли понад 2700 гривень.

Працівники міліції застерігають краян бути обережними, розміщуючи повідомлення на сайтах безкоштовних оголошень. Ніколи і нікому не розголошуйте банківські реквізити своїх карток, будьте уважні у спілкуванні зі сторонніми особами. Якщо маєте намір щось продати чи купити через всесвітню мережу Інтернет, то для надійності заведіть для цього спеціальну банківську картку.

Найпростіший спосіб убезпечити себе від клієнтів-шахраїв – не тримати на картці, на яку вам будуть перераховувати гроші, великих сум.

Регулярно перевіряйте рахунок як у платіжній системі, так і на картці. Якщо ваш банк надає послугу смс-повідомлень, обов’язково її використовуйте, бо це найшвидший спосіб отримати інформацію про стан вашого рахунку.

Якщо ви стали жертвами шахраїв, негайно телефонуйте в міліцію за номерами у Тернополі (0352) 27-12-30, 27-12-58 або 102.

Схожі статті

-1 коментарі

 1. Olx

  Доброго дня! Останнім часом почастішали випадки шахрайства.

  Продавцям не варто розголошувати конфіденційні дані банківських карток: пін-коди та CVV. Ми рекомендуємо особисто зустрічатися з продавцем та отримувати гроші за товар після того, як покупець побачить його. Якщо потрібна доставка, рекомендуємо користуватися послугою післяплати.

  Будь ласка, ознайомтеся з основними правилами безпеки при угодах купівлі-продажу: http://olx.ua/bezopasnost/

  Якщо ви постраждали від дій шахрая, будь ласка, надішліть інформацію, що підтверджує факт шахрайства, до служби підтримки OLX http://olx.ua/contact/ Це можуть бути скани переписки, чеків тощо. Такі дані нададуть підстави для блокування користувача. Ми також наполегливо рекомендуємо звертатися до правоохоронних органів. Після їх офіційного запиту, ми надамо всю необхідну інформацію про підозрюваного шахрая для розслідування.

  Офіційна підтримка Olx

Comments are closed.